| LiimeXdx a întrebat:

big grin
In ultimul timp nu prea imi merge tastatura.Cand deschid calculatorul si incerc sa scriu mi se aude un sunet ciudat...Cand isi revine se aude din nou.
De multe ori misc tastatura in stanga sau in dreapta si pur si simplu nu mai scrie. straight face Sunt momente in care isi revine, ca acum.Dar in rest.
Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| oldchild a răspuns:

Sunetul acela se produce la conectarea sau deconectarea tastaturii.
Deci problema este din mufa de conectare, fie de la tastarura fie din pc, sau poate tragi tu mai mult decat ai fir de ea.

| LiimeXdx explică (pentru oldchild):

Da,firul e putin cam rupt. laughing

| oldchild a răspuns (pentru LiimeXdx):

Atunci ia-ti o tastatura pe usb sa scapi de grija firuluitongue

4 răspunsuri:
| anonimulSRL a răspuns:

Ai mancat ceva deasupra ei?

| LiimeXdx explică (pentru anonimulSRL):

Fratele meu mai mananca deasupra ei, cel mic.Dar am schimbat-o acum o saptamana..De atunci nu s-a mai intamplat sa manance deasupra ei.