| ioanaccc a întrebat:

daca am blocat o persoana pe facebook, o pot avea din nou la prieten?

6 răspunsuri:
| Daneiulian a răspuns:

Da,dai pe pagina la acel prieten si dai adauga ca prieten si merge iar. funda?

| hotnews a răspuns:

Trebuie doar sa il scoti din lista de ignorare.

| noktambul a răspuns:

Prietenia inseamna si reciprocitate. Esti sigura ca persoana blocata va mai vrea prietenia ta?

| roxxxa a răspuns:

Da, urmeaza pasii urmatori ca sa deblochezi acea persoana : ACEBOOK - Deblocheaza prieten sau invitatie la aplicatii - Intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s... si in josul paginii ai ''Liste de blocare'' (Blocked People and Apps)si ''Editati-va lista de persoane si aplicatii blocate''. Da click pe ''editati-va lista''(Manage Blocking) -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"... Enjoy! (acum trebuie sa-i ceri prietenie din nou daca vrei sa-l ai la prieteni) Funda daca merit

| Ella3133 a răspuns:

Daca il deblochezi...

| Stefaniatbx a răspuns:

Nu