| Winners10 a întrebat:

Daca am dat inimioara ( like ) la cineva pe Instagram si dupa vreau sa o iau inapoi, respectiva persoana vede ca am luat-o?

9 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Nu vede decât dacă reține ea că i-ai dat like, se uită prin ele și vede că lipsește (slabe șanse). Altfel, nu, nu primește nicio notificare.

| laSoledad a răspuns:

Bine ca nu esti un donator adevarat de inimi, chiar si daca i-ai fi luat-o inapoi, tot nu te-ai mai fi ales cu nimic
hehe

| Winners10 explică (pentru laSoledad):

Ai vrut sa pari intetesant cu acest raspuns?

| laSoledad a răspuns:

Dar tu ai gandit inainte sa pui intrebatea asta prosteasca macar?! laughing

| Winners10 explică (pentru laSoledad):

Ce ti se pare prostesc? Se vede ca ai o gandire de copil

| laSoledad a răspuns (pentru Winners10):

Ma faci sa rad.
" Daca am dat inimioara (like) la cineva pe Instagram si dupa vreau sa o iau inapoi, respectiva persoana vede ca am luat-o?" - Uite gandirea si exprimarea de copil naiv si speriat. laughing

| Winners10 explică (pentru laSoledad):

Daca nu sti despre ce este vorba nu mai cimenta ca un prost. O seara buna

| laSoledad a răspuns (pentru Winners10):

Eu am inteles foarte bine cum sta treaba cu inimioarele fiindca folosesc de mai mult timp instagramul decat tine. Tu nu ai inteles ce intrebare penibila ai pus. O s-o revezi tu peste ani si o sa te amuzi singur de naivitatea ta. laughing

| qwertpro a răspuns:

Salut,nu,nu o sa-i apara nici-o notificare, doar ca nu vei mai fi in lista celor care au apreciat postarea.