| Monica_6560 a întrebat:

Daca am o singura partitie la laptop exista vreo posibilitate ca fisierele mele sa poate fi salvate? Acesta nu mai merge. apare o imagine neagra...Cei care l-au facut, l-au facut gresit.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Daca ai cel putin windows vista da. cand reinstalezi sistemul de operare, numai formatezi partitia respectiva si te va avertiza ca fisierele vechi vor fi mutate intr-un folder "windows.old" si asa dupa reinstalare le vei putea accesa din nou din folder-ul C:\Windows.old

| njohn a răspuns:

Da se poate, il duci la un service