| pinksweetloverr a întrebat:

Bună, daca am un iphone si vreau să mi salvez toate pozele din galerie pe google foto, pot dupa să mi le sterg din telefon pentru a mi face spatiu si eventual a mi reseta telefonul, pozele rămânând in contul google in siguranta?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai sigur e daca-ti copiezi pozele atat in cloud (iCloud, Google Drive etc.), cat si pe calculator (hard disk intern /extern etc.).

| Wr3nch a răspuns:

Da, poti. Dar esti limitat la 15 gb pe cont gratis si nu le incarca la resolutia originala.