| iiiii09 a întrebat:

Bună! Dacă blochezi un cont pe Facebook poate să vadă dacă ai dat like? Vă rog, fără răutăți...

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În principiu, nu! Dar, dacă il ai deja (ori, il vei adauga pe parcurs) in lista ta de prieteni, cu un cont fake, nestiind că e tot el, va putea să vadă uneori ce like-uri dai...

Până la urmă, la ce like-uri te referi? I-ai dat like la imagini, apoi l-ai blocat ca să acoperi tot? Păi, puteai retrage like-urile si era tot atât... Nu ar fi știut, dacă nu era online, in acel moment.

| Lukasssz a răspuns:

Daca ai blocat o persoana nu mai iti poate vedea activitatea.

| Rares15Florin a răspuns:

Salut! Din moment ce ai blocat persoana respectivă, nu îți poate vedea activitatea, deci nu poate să vadă dacă ai dat like.