| Pabibabum09 a întrebat:

Daca deja am pe telefonul meu creat un cont Apple Store de mult timp, mai pot crea altul? Contul a fost ulterior practic blocat, schimbându-i-se parola. Mai pot face altul? Daca da, cum?
Funda!

9 răspunsuri:
| AlexandruPaulescu a răspuns:

Ce frumoasa esti...

| Pabibabum09 explică (pentru AlexandruPaulescu):

Am cerut raspunsuri serioase, nu replici de agățat!

| AlexandruPaulescu a răspuns (pentru Pabibabum09):

Hai ca glumeam! happy tongue

| Pabibabum09 explică (pentru AlexandruPaulescu):

Ok, te-am inteles. laughing Dar putea mai întâi sa oferi un raspuns pertinent si apoi sa lași loc complimentelor! Mi se pare mai corect si mai logic asa! happy

| AlexandruPaulescu a răspuns (pentru Pabibabum09):

Sorry! nu ma puteam abtine! ȘD

| Pabibabum09 explică (pentru AlexandruPaulescu):

Se vede...

| saneasanea19 a răspuns:

Daca stii paroloa contului vechi, poti daca nu, trebuie sa dai la reparatie unde dezblocheaza de pe cloud,

| Jaiden a răspuns:

La cum pui problema asta, pare ca telefonul e blocat in cloud nu numai app store