| soricel27 a întrebat:

Daca e cineva care ma poate ajuta ii multumesc anticipat. am un program ProShow Gold 5 am avut licenta dar am pierdut serialul, nu stiu ce am facut cu el. As dori, daca se poate, sa mi dea cineva un serial sau sa mi spuna cum as putea face sa l activez [ de program zic] si sa nu mi mai ceara serialul si sa dispara bara aia ce apare in partea de jos atunci cand il utilizezi, mersi mult.

1 răspuns:
| teeressa a răspuns:

Incearca jurnalele vampirilor sau micutele micinoase. sunt seriale destul de dragute.