| anonim_4396 a întrebat:

Buna daca imi cumpar un cablu de date la telu meu trebuie sa mai instalez ceva ca sa pot scoate pozele de pe card in pc ca asa am citit pe multe site-uri mersi mult pentru raspunsuri! daca da va rog raspunsuri mai explicite si etapele pe care trebuie sa le fac pentru a instala cablu de date si cum scot pozele de pe tel in pc si cum bag muzica pe card mersi mult pentru raspunsuri dau funda mersi mult imi trebuie rasp urgent

1 răspuns:
| vlad15eu a răspuns:

Buna! Depinde de telefon. Daca telefonul ales de tine are sistem de operare(android,symbian, iPhone, s.a.m.d.)atunci e de preferabil uneori chiar necesar sa intalezi ori de pe Cd-ul telefonului ori descarci de pe site programul necesar dar daca telefonul tau nu are sistem de operare atunci sunt putine sanse sa iti ceara vreun program.Multumesc.Nu am nevoie de funda.Am vrut sa te ajuthappy!