| IAmSoDifferent a întrebat:

Buna happy Daca imi dezactivez contul de facebook raman like`urile si comentariile? Multumesc :* Funda

9 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Nu mai raman deloc.
Sper sa-ti fie de folos!

| dyannee a răspuns:

Nu-i adevarat.Raman.Eu mi l-am dezactivat de multe ori,apoi cand l-am reactivat iar, am avut toate like-urile si toate comentariile. Faza e ca nu se mai vad like-urile si comm-urile tale date la prieteni sau postate pe wall sau la diferite pagini pe perioada cat il ai inactiv, iar tu apari inca in lista prietenilor, doar ca atunci cand incearca cineva sa te caute, nu merge si nici sa-ti dea cerere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu raman.La activarea din nou a contului se sterg toate. Funda?puppy dog eyes

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Eu stiam ca raman.
Am un prieten care si-a dezactivat contul pentru mult timp, dar cand l-a activat iar like-urile, comment-urile si toate celelalte au ramas.

| Flaviucu a răspuns:

Nu raman. La activarea din nou a contului se sterg toate.

| Carmy21 a răspuns:

Bună.
Nu se șterg toate like'urile și comentariile happy.
Pa, pa.

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Imi pare rau dar nu raman

| StefyCrina a răspuns:

Pai cum tu dezactivezi contul ca toate likeuri-le si comentarile se vor sterge. Daca te vei intoarce pe facebook cu acelasi cont s-ar putea sa iti ramana(mie mi-au ramas).

| paiusi a răspuns:

Nu ramane nu mai are cum sa mai ramana daca il dezactivez