| marik a întrebat:

Buna daca incarc un video pe youtube platesc?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este gratis, condiția este alta: să ai cont!
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Doamne ce intrebari...
Nu platesti nici un ban!

| TeoPT a răspuns:

Inteleg sa vad intrebari de genul asta la tot pasul daca eram prin 1990 si calculatoarele erau la inceput prin Romania. Dar acum, cand tehnologia e in floare, cand se fac atatea chestii pe internet si site-urile te intreaba de 1000 de ori ca pe handicapati "esti sigur ca vrei sa?" "sunteti sigur ca vreti sa continuati activitatea x?", acum, in vremurile astea, cum sa intrebati frate asa ceva? Ati aterizat din alta lume? Tu ai impresia ca apesi pe un buton si iti vine postasul la usa a doua zi cu factura? Nu, frate, serviciile care necesita plata te intreaba inainte de 5 ori daca esti sigur ca vrei sa beneficiezi de nu stiu ce serviciu, tu singur alegi cu mana ta cati bani vrei sa dai etc. Nu mai ganditi ca pe vremea lui Ceausescu, bai!

| Pişcoţica a răspuns (pentru TeoPT):

Ce dreptate ai. Unii pur şi simplu sunt prea comozi. doar de-asta s-a inventat ' TPU ', nu? oh go on.

Pişcoţica.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Este gratis, insa daca incarci un videoclip al vreunui cantec s-ar putea sa nu ti-l posteze pentru ca nu ai drepturile de autor.

| Annitu30 a răspuns:

Nu. este gratuit.

| xCrazyGirl a răspuns:

Este gratis dar trebuie sa ai cont

| MickyloveAndySixx a răspuns:

Trebuie sa ai cont!winking este gratis! :*

| Pişcoţica a răspuns:

Nu,e gratis.Ca să îţi încarci un video pe youtube trebuie să îţi faci cont.

Cheers. Pişcoţica!