| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Daca o persoana incarca o fotografie la story pe Instagram, eu urmaresc acea persoana, insa ea nu ma urmareste pe mine, vreau sa stiu daca in cazul in care eu ii vad story-ul, acelei pesoane ii va aparea numele meu sau asemenea la Facebook, iti apare numarul urmaritorilor, dar nu si numele acestora? Repet, eu o urmaresc, ea nu ma urmareste.

Răspuns Câştigător
| Lari16 a răspuns:

Pe Instagram îți apar toți utilizatorii care ți-au văzut story-ul, nu contează dacă ii urmărești. Deci da, ii apare dacă i-ai văzut postarea de pe story, și la Facebook la fel. Ii apare profilul tău

| Georgiana0216 a răspuns (pentru Lari16):

Multumesc!

| Lari16 a răspuns (pentru Georgiana0216):

Cu drag!