| allinap01 a întrebat:

Daca o persoana m-a adaugat doar la messenger pe Facebook si nu o am in lista...cum fac sa o scot de la contacte? Am incercat sa o blochez si sa o deblochez dupa o saptamana dar dupa aceea tot imi apare la contacte active.Cum fac sa nu imi mai apara online daca nu ii am in lista?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul buton este home,al doilea "apelari ", al treilea camera foto, la a patra iconita cauta contactul si da-i pe "i" si apoi remove contact. Daca ai adaugat pers. respectiva si pe Instagram, atunci elimina si de pe Instagram pentru ca, daca ai si pe Instagram, iti vor aparea din nou pe messenger.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta de pe telefon.