| Bibi547 a întrebat:

Dacă te conectezi la un laptop prin usb cu un telefon este posibil sa ramana in laptop tot ce ai avut in telefon ( poze, video,)? Tinand cont ca nu am dat eu sa ramana tot acolo.

Răspuns Câştigător
| qwertpro a răspuns:

Salut,nu ar avea cum sa se salveze in acel laptop poze sau clipuri fara ca tu sa le copii, poate doar daca ar fi un astfel de program, desi nu am auzit inca de asa ceva.

| Bibi547 explică (pentru qwertpro):

Multumesc frumos pentru răspuns!

2 răspunsuri:
| MihaiPavel21 a răspuns:

Bună!

Nu este posibil așa ceva.Tu hotărăști ce vrei să pui de pe telefon în laptop sau invers.