| dandanielflorin a întrebat:

Buna daca vreau sa pun o placa video in unitate. Trebe sa fac ceva cu aia integrata?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Trebuie sa muti cablul monitorului la cea dedicata. Nu trebuie sa ii faci nimic integratei. De obicei se dezactiveaza automat, si dca nu o face, o poti dezactiva tu ulterior din bios in caz ca te incurca.

3 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

In principiu nu. ar trebui sa ti-o recunoasca automat pe cea dedicatahappy

| dandanielflorin explică (pentru sltlp):

Am facut asa cu ai zis, am bagat windows 7 si cand dau la dxdiag arata mai mica placa video de ce?

| sltlp a răspuns (pentru dandanielflorin):

Tu realizezi ca, cantitatea de memorie la o placa video e egala cu zero, iar dxdiag e cel mai prost instrument de a verifica o placa video...