| carolinacarolina a întrebat:

Buna!
Daca vreau sa scot un membru al familiei de pe pagina presonala de Facebook, ii va merge notificare sa va fi scos din lista mea fara ca acesta sa fie anuntat?

Răspuns Câştigător
| maite13 a răspuns:

Buna! Nu, nu va fi anuntat. Doar atunci cand va intra pe profilul lui, la sectiunea "Despre", la "Familie si relatii" nu ii vei mai apare tu.

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Buna, nu va primi notificare.

| Ana0127 a răspuns:

Poți să-l scoți liniștită. nu o să-i apară notificare. Poți să-i dai block ca să nu vadă ce postezi.
Funda?

| hbjjhdsbvhbsdkv a răspuns:

Nu si eu am scos-o pe mama laughing si inca nu si-a dat seama

| Rosca_Bogdan_1980 a răspuns:

Daca unfriend nu o sa ii arate