| 11vladutz90 a întrebat:

Dati-mi si mie o liceenta la Avast free antivirus 5.0.677.100921, stiu ca e gratis dar eu nu gasesc! Funda big grin!

Răspuns Câştigător
| stick a răspuns:

Orice Avast e free, da o cautare pe google si gasesti Avast la download

2 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Mai bine ia Avira AntiVir! e mult mai bun ca avast-ul; avast se alarmeaza din orice, pe cand cand avira e mai calculat... (iti spun din proprie experienta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa gasesti, dai in avast pe Maintenance - Subscription - Register