| eoAlex a întrebat:

DAU FUNDA 100% (URGENT)

1. Mi-am facut azi un canal pe youtube prin google si nu reusesc sa pun poza de profil la canalul meu de youtube. Tot cand dau editare profil ma trimite la contul google si acolo am schimbat-o dar nu apare si pe youtube.

2. Nu reusesc nici fundalul sa il schimb, aleg culoare si poza si nu se schimba, ramane la fel.

Mersi mult! (scuze daca nu am nimerit categoria)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg ca te grabesti, dar cateodata si serverele lor sunt aglomerate. Daca ai factut totul pas cu pas ai rabadare si vezi ca dupa 12 noaptea iti apare up-datat profilul, altfel mai faci inca o data operatiunea. Bafta!