| Lilisandare123 a întrebat:

Bună, de 5 zile contul meu de Facebook a fost dezactivat pentru nu știu ce motiv si nu scrie cât durează până îl activează. Are cineva idee cât durează chestia asta pentru ca am fost dezactivată si de la alte aplicații cu care am fost conectata cu Facebook?

1 răspuns:
| azeze a răspuns:

Salut,trebuie sa fi primit informatii de la Facebook de ce ti s-a dezactivat contul, verifica pe e-mail/imbox sau spam sau introdu o parola anterioara poate l-ai dezactivat din greseala si trebuie sa introduci parola anterioara pentru activare.