| anonim_4396 a întrebat:

Bună, de azi am observat ca nu mai am net, de dimineață totul a mers bine dar spre seara beculetul de la internet și cel da la dsl nu se mai aprindeau, routerul meu de la Telekom e puțin mai vechi dar nu cred ca asta ar fi problema, cum as putea sa-l fac sa meargă?

3 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu prea ai cum. Deja probabil l-ai scos si l-ai bagat din priza deci ar fi cazul sa suni la cei de la Telekom.E posibil sa fie o defectiune tehnica.

| Maria39popescu a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Am scos și cablul de internet și l-am băgat iar, tot nimic, probabil o sa schimb și routerul

| SantalPorcocale a răspuns:

Tipic telekom, treci pe rds.