| anonim_4396 a întrebat:

De cand mi-am reinstalat windows-ul nu mai imi merge sunetul. Cand intru pe Youtube si pornesc o melodie, imi arata ca se aude, dar nici prin casti, nici prin boxe nu aud nimic. Imi arata ca este legata boxa dar nu merge. Ce as putea sa fac? Am windows 7. Imi trebuie drivere la placa de sunet? ajutor si funda!

4 răspunsuri:
| Eyezonfire a răspuns:

Da, îți trebuie driverele pentru placa de sunet.

| neutrino a răspuns:

Instaleaza driver placa de sunet.

| cornelmircea1980 a răspuns:

Instaleaza-ti windows8, 1 si nu iti mai trebuie niciun drive sau intra pe ninite si instaleaza-ti VLC,
K-Lite Codecs, CCCP, Java, Air, Shockwave, Reader, JDK

https://ninite.com/

| BenWilde a răspuns:

Http://www.realtek.com.tw/......sView.aspx Alege de acolo pe cati biti este windowsul tau, si instaleaza driverul.