| lickennes a întrebat:

Buna , de cateva saptamani primesc in continu vreo 7 mesaje pe zi . Asta se intampla cam pe la ora 10 dimineata in fiecare zi , acesta este textul care il primesc: Mesaj de informare generat automat: creditul tau este insuficient pentru a beneficia de serviciul solicitat(id 23041). Reincarca-ti cartela vodafone. Nu am activat nici o un fel de prostie cu horoscop s-au ceva de genu. Aveti idee cum as putea sa o dezactivez ? Funda !

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apeleaza numarul de serviciu si vezi ce "s-a activat singur" ca sa poti oprii.

| Dilavia a răspuns:

Da si la mine a fost si mi-a dat cineva cum sa il opresc stai sa vad daca mai imi amintesc cum era deci trebuie sa trimiti un mesaj la nr asta care iti da ei mesaj cu textul aaaa stai ca nu mai stiu textu sa mi-l amintesc aaa parca era STOPH! daca nu merge asa sa imi zici ca poate mai imi amintesc!

| lickennes explică:

Ce numar de serviciu?