| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile am o problema cu tastatura tabletei. Apare pe mijlocul ecranului, nu in josul acestuia. N-am gasit nicio setare, nimic. Inainte de a sesiza problema, i-am dat tableta fratelui meu mai mic si s-a jucat. L-am intrebat daca a umblat pe undeva, dar nu mi-a raspuns. Vi s-a intamplat? Stiti cum pot rezolva aceasta problema?

3 răspunsuri:
| teodora199 a răspuns:

Nu stiu i'm sorryhappy

| anonim_4396 explică (pentru teodora199):

Scuza-ma, dar daca nu stii cum sa ma ajuti, mai bine nu te-ai mai baga aiurea in seama, crede-ma ca nu ma ajuti cu nimic. Decat sa dai raspunsuri de genul ala, mai bine stai in banca ta.

| teodora199 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oke scuza-ma de ce-am, spus oke si chiar nu stiu pentru ca eu nu am tableta imi pare rau pentru problema tasad