| anaraffaella a întrebat:

De cateva zile de cate ori pornesc calculatorul imi apare timp de cateva secunde o fereastra neagra cu un mesaj in care scrie "Windows system 32".
Am avut si cativa virusi pe care programul Ad - Aware Antivirus Free i-a gasit si i-a trecut in carantina.
Va rog sa imi spuneti daca stiti din ce cauza imi apare acest mesaj de eroare si daca urmatorii virusi sunt periculosi :

Trojan - Spy Win 32.Pophot.gen

FraudTool.Win32.Fake AV.gen! dropped Data (v)

FraudTool win32. Fake Vimes

Trojan - Downloader.Win 32.Generic.L

Win32.Cekar.E (v)

Si as mai vrea sa stiu daca se poate ce inseamna "Traces count".

5 răspunsuri:
| CPV a răspuns:

Se pare ca pc-ul tau e cam virusat i-ar trebui o reinstalare de windows, uite ai aici un tutorial:
http://www.chestiisimple.com/......windows-xp
Bafta!

| georgedanielc a răspuns:

Ce antivirus ai?

| georgedanielc a răspuns:

Sunt periculosi, trebuie sa dai o scanare la boot-are, se poate sa scapi de ei. daca ai antivirus Avast

| anaraffaella explică (pentru georgedanielc):

Am ca antivirus Kaspersky Anti- Virus 2013.Il am de cateva zile inainte am avut Avira.

Am cautat si eu pe google traducerea cuvintelor traces count dar voiam sa stiu la ce se refera.