| anaaaa53 a întrebat:

De cateva zile mi-am spart ecranul la telefon.El merge perfect doar ecranul este spart. Telefonul este Samsung galaxy s 2 plus. Stie cineva cam cat ar costa sa il repar? Si cand ma refer la reparatie ma refer la pretul unui nou ecran.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Te costa 400-450 lei reparatia.

| Sabotu a răspuns:

Aproximativ 450 lei costă un ecran cu tot cu touch screen, dacă vrei sa schimbi doar acea sticlă spartă costă aproximativ 60-70 lei dar nu îți recomand sa Îți schimbi doar sticla deoarece nimeni nu o sa ți-o lipească perfect.