| BiancaDRox a întrebat:

De cateva zile nu mai imi merge google chrome. Imi arata ca nu s-a incarcat pagina sau ca nu s-a putut conecta la internet. Internetul merge bine deoarece pe mozilla merge tot, la fel si pe celelalte programe. Am incercat sa dezinstalez google chrome si sa il instalez din nou dar nu a fost nici o diferenta, la fel si cand am scos cablul de la internet.
Care ar putea fi problema si cum sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| sosostore a răspuns:

Buna, tu l-ai dezinstalat insa au ramans cateva fisiere in calculator care nu au fost sterse, dupa ce il dezinstalezi intra in my computer, program files, google si sterge fisierul Chrome. Dupa care il poti instala iar.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Aia crezi tu ca-l dezinstalezi! Ca sa-l dezinstalezi cu adevarat si nu numai Chrome, foloseste Revo Uninstaller, Your Uninstaller, care stiu sa stearga si din registri fisierele ramase! Greu...

| sosostore a răspuns:

Multumesc, ma bucur ca te-am putut ajuta.