| SunShine a întrebat:

de ce de fiecare data cand intru in Mozilla Firefox intru pe un site il inchid si cand il pornesc din nou imi da acest mesaj:"Firefox ruleaza dar nu raspunde.Ca sa puteti deschide o fila noua inchideti precedenta sau daca nu reporniti sistenul" Dar eu nu am nicio fila deschisathinking

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Deci.sunt 2 modalitati de a repara(am aceeasi problema in opera)
1.Reinstalezi firefox
2.deschizi task manager(ctrl+alt+delete) si te duci in tabul:
"Procese"/"Processes" si cauti acolo mozilla firefox si apesi pe butonul end now ca sa il inchizi

4 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Da, asa am patit si eu, intri in task manager cauti firefox. exe dai click dreapta pe ea si click pe end process, eu am dezinstalat mozilla si am sters orice apartinea de ea din pc apoi am instalat din nou si nu mai am probleme

| BogdanAiud a răspuns:

Te duci in bara de start dai clik dreapta alegi task manager si cauti in lista aceea mozila firefox si dai pe end processhappy

| GoodIntentions a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. APoi cand spunea asta il lasam cateva clipe si foloseam google chrome. apoi ma enerva si acum folosesc numai chrome

Bafta

| Magwong a răspuns:

Uita-te in Task Managerwinking!