| Anaa939839393 a întrebat:

Buna! De ce google mi se inchide încontinuu "Aplicatia Google se opreste incontinuu"? Momentan l-am dezactivat, dar daca il activez iar incepe, l-am actualizat, am inchis telefonul, la fel, am sters memoria, tot. Ce as putea face, nu as vrea sa-l tin dezactivat?

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eu am resetat telefonul ca să scap de asta.

| danbnz a răspuns:

Am patit-o si eu, nu odata, si singura rezolvare a fost sa dezinstalez ultimul update.

| Vântulalb a răspuns (pentru danbnz):

Cum se dezinstaleaza un update? Multumesc.

| Anaa939839393 explică (pentru Vântulalb):

Setari>Aplicatii >Google si apoi ai trei puncte sus si este acolo optiunea "Dezinstalare actualizari"

| Vântulalb a răspuns (pentru Anaa939839393):

Multumesc mult. O zi buna sa ai!

| danbnz a răspuns (pentru Vântulalb):

Vad ca ti-a raspuns deja cineva.
Deci, dezinstaleaza ultimul update si asteapta-l pe urmatorul, in mod normal problema se remediaza destul de repede.
E ceva tipic pentru google sa dea cu mucii-n fasole uneori cu update-urile la produsele si serviciile lor.

| Vântulalb a răspuns (pentru danbnz):

Multumesc. Am observat si eu ca se grabesc, apoi carpesc.

Răspuns utilizator avertizat
| cfrtobias a răspuns:

Eu am dezinstalat ultimul update care aveam la google si e ok

| Vântulalb a răspuns:

Azi am patit si eu. Nu stiam ce sa-i mai fac.

| ZavragiuClaudiu a răspuns:

Asa pățesc si eu, așteaptă ca se va remedia problema

| Anaa939839393 explică (pentru ZavragiuClaudiu):

Ca sa se remedieze..ar trebui sa il las activat...ca este enervant sa primesc mesajul ala non-stop