| anonim_4396 a întrebat:

Buna, de ce imi apare pe Facebook cand dau la cautare scaneaza codul qr? De ce imi apare ca in mod sigur nu am instalat nimic.cum pot sa-l scot?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta in setarile telefonului si Facebook-ului.

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Ok, chestia e ca nici acolo nu am facut ceva ca sa imi apara codu.

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Verifica la setarile aplicatiilor, care aplicatie ce are admis.
Daca la Facebook sau la alte aplicatii de internet apare scanner-ul, atunci interzice-l.

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

M-am deconectat de pe Facebook si a disparut soer sa nu mai reapara.multumesc orisicum.

| Mirris a răspuns:

Mie imi apare atunci cand ma conectez la wi-fi.

| anonim_4396 explică (pentru Mirris):

Deci nici tu nu ai instalat aplicatia? happy