| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
De ce imi zice cand intru pe magazin play asa:,, datele de fundal sunt dezactivate pentru a folsoi magazin play trebuie sa activati datele de fundal" si ma scoate afara dupa!?
Cum activez datele de fundal?
Am telefon pe android!

Răspuns Câştigător
| Petre_Cristi_1998 a răspuns:

Salut, pentru a activa datele de fundal du-te in setari - utilizarea datelor- apasa tasta de setari cele 2 patratele de langa tasta home sau sus in dreapta 3 patratele dupa asta selecteaza restricti de retea dezactiveazo si activeazo inapoi succes

2 răspunsuri:
| Stan_Dorin_1988 a răspuns (pentru Petre_Cristi_1998):

"apasa tasta de setari cele 2 patratele de langa tasta home"
mai mergi la scoala...