| CRISTINAMIA a întrebat:

Bună!
De ce la google meet eu nu am opțiunea de blurare a ecranului?
Majoritate colegilor mei o au, dar mie nu îmi apare. E în funcție de windows?
Mi-ar prinde bine dacă cineva mi-ar spune și cum aș putea să fac să o am și eu sad

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Vezi sa ai cea mai recente versiune de Chrome pe PC, si verifica daca windows e pe 32 de biti.

| CRISTINAMIA explică (pentru Wr3nch):

Am actualizat Chrome și am windows 64 bit sad

| siriusblack98 a răspuns:

Pe telefon nici eu nu am vazut sa o am. Posibil sa fie doar pe windows 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai un procesor cel putin quad core

Note: This feature will appear only for eligible devices that meet the technical requirements (You’ll need a 4 core device or higher that supports Hyper-Threading

| CRISTINAMIA explică (pentru anonim_4396):

Să înțeleg că dacă nu am acest procesor nu o să funcționeze?