| florinflorin14 a întrebat:

De ce nu gaseste cs servere la internet
am counter strike 1.6 pgl asa ii zice
trage bine
l-am luat dfe pe thepiratebay.org
dau la internet si scrie
"Could not contact master game server to retrieve server list" mersi

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Baaaaaa ce mama ***** aveti baaaaaaaa cu CS? Sincer sa fiu dupa parerea mea e invechit... incercati ma si voi COD ( call of duty) online ca are arme mai performante(varianta modern warfare)sau crysys online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fi atent dai la favorit add server scrii serverul si dai ok pe urma dai dublu clik pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa imi apare s mie si nu stiu ce sa ii mai facsad

| cornelmarcu a răspuns:

Hey,unele counter strike nu gasesc.Dar cs warzone gaseste si ai si joc cu botii