| NH4OH a întrebat:

Bună.
De ce nu îmi apar urmăritorii pe Facebook? Nici mie și nici prietenilor nu le arată asta.

8 răspunsuri:
| singuraticul90 a răspuns:

Uita-te la setari daca e bifat sa vada toata lumea ca in imagine http://s23.postimg.org/705qkpkvv/Picture.jpg

| NH4OH explică (pentru singuraticul90):

Http://tinypic.com/view.php?pic=aona02&s=8#.VbigcdD7SOY Mie nu îmi apare absolut nimic, nici la setări măcar să-mi arate ceva despre urmăritori.

| singuraticul90 a răspuns (pentru NH4OH):

Inseamna ca nu ai setat pe fb ca ai peste 18 ani, pune o varsta peste 18 ani si o sa iti apara

| NH4OH explică (pentru singuraticul90):

Tot nu îmi merge.

| singuraticul90 a răspuns (pentru NH4OH):

Lasa-mi link-ul de la profilul tau de facebook sa il verific si iti spun din ce cauza, cred ca am aflat, am facut niste teste

| NH4OH explică (pentru singuraticul90):

Ce teste?

| singuraticul90 a răspuns (pentru NH4OH):

Am facut un cont nou de fb, si am bifat si debifat la chestii pana a aparut urmaritorii, ca nu ii aveam, lasi link-ul la fb?

| NH4OH explică (pentru singuraticul90):

Nu. Nu te ajută cu nimic.