| bohoo a întrebat:

De ce nu-mi merg castile cand vorbesc cu cineva pe skype? Nici la telefon, nici la laptop. Ma ajuta cineva =, va rog?

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Daca nu merg nici pe laptop nici pe telefon, e clar ca ele sunt de vina. Incearca alte casti, probabil un fir nu face contact bine pe acolo.

| bohoo explică (pentru Ineys):

Ideea e ca acele casti merg. Pot asculta muzica cu ele. Dar daca vreau sa le folosesc pentru skype, nu merg. Nu inteleg de ce.

| Ineys a răspuns (pentru bohoo):

Intra pe Skype -> Tools -> Options -> Audo Settings -> Speakers si selecteaza-ti de acolo castile, probabil sunt selectate alte dispositive de iesire audio, sau e volumul dat incet big grin