| MikyMVX a întrebat:

De ce nu pot adauga contacte in lista mea de mes? ca acum mi-am facut mes nou si nu potstraight face

dupa ce ii adaug, dau next si astept foarte mult si apoi imi zice :

You request to add a contact has taken longer than expected to complete

the operation may have succesed Please check your messenger list later

IAR DACA ADAUG PE CINEVA ID LIOR SE DUCE LA AGENDA DE ADRESE!

Răspuns Câştigător
| ToxiCDeatH12 a răspuns:

Merge dar trebuie sa astepti o zi. Este o limita la adresele noi si poti baga doar vreo 5 pe zi. Sper ca te-am ajutat big grin