| Vickyy a întrebat:

De ce nu pot da Check in pe Facebook pe Samsung S5260 Star 2?

3 răspunsuri:
| Lori18 a răspuns:

Poti sa dai check in, da nu poti sa etichetezi...sau cel putin nu stiu nici eu cum sa fac sa etichetez happy

| Vickyy explică (pentru Lori18):

Pai si cum dau " check in" in aplicatia aia?

| Lori18 a răspuns (pentru Vickyy):

Daca intri normal in meniu si dupa la facebook. cand intri pe pagina ta scrie acolo undeva, What`s on your mind? dar daca intri pe facebook pe internet iti apare acolo,, LA CE TE GANDESTI`` si poti sa etichetezi acolo unde scrie verifica dar mie nu imi merge cand dau la verifica imi arata G ala blocat big grin sper ca ai inteles daca nu poti sa mai ma intrebi big grin