| natural a întrebat:

de ce nu pot da ignorr la unele persoane din lista de messenger? cum le dau ignor?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Prima data, trebuie sa le scoti din lista pentru a le putea da ignore.

| RфZaημtzα a răspuns:

Dai clik pe acea persoana, o stergi din lista si apoi langa poza ei, deaupra scrie ignore.Dai acolo.

| MademoiselleV a răspuns:

Şterge-le mai întâi din listă. După asta, click pe meniul de sus, la Messenger>Preferences>Ignore list> Add. Adaugi id-ul pe care vrei să îl ignori şi gata. Sau mai simplu, poţi apăsa Ctrl+Shift+P, Ignore List şi Add. Multă baftă!

| adaanda a răspuns:

Deci ai lista de messanger in fata,dai clik pe aceea persoana,apesi dreapta pe mouse dai delete si e sters din lista,apoi ai lista iar in fata ochilor sus scrie messanger clik acolo dai la preferences,apoi la ignore list, acolo va scrie add, iar tu completezi id acelei persoane p care mai intai ai sters'o si asa ii dai ignore complet.happy

| Miriii a răspuns:

Intai le stergi din lista apoi le dai iggnor. Daca vreai sa le bagi in lista din nou tr sa intri sus la Messenger apoi Preference- Iggnore List - dai click pe cel cere vreai sal scoti si dai Remove apoi retii id-ul si il adaugi normal.