| BlondaTha08 a întrebat:

de ce nu pot posta poze de pe telefon pe facebook?!? am un,, Nokia Asha201" nu stiu ce are! straight face

Răspuns Câştigător
| Alexutsza a răspuns:

Nu ai inteles intrebarea! E vorba sa postezi poze pe facebook direct din telefon si sa iti apara acel album "fisiere de pe telefonul mobil". Draga "BlondaTha08" as vrea sa te ajut dar eu am Samsung Galaxy Ace plus si nici eu nu mai pot posta poze crying

1 răspuns:
| marginean122 a răspuns:

Cum adica nu iti merge nu iti apare nimic cand bagi cablu in calculator sau cum explica?big grin

| Alexutsza a răspuns (pentru marginean122):

Nu ai inteles intrebarea! E vorba sa postezi poze pe facebook direct din telefon si sa iti apara acel album "fisiere de pe telefonul mobil". Draga "BlondaTha08" as vrea sa te ajut dar eu am Samsung Galaxy Ace plus si nici eu nu mai pot posta poze crying