| InnocentSίn a întrebat:

De ce nu pot sa schimb imaginea de fundal pe telefon? Cand vreau sa aleg o poza de fundal imi zice " Nu se poate incarca imaginea". Am incercat cu mai multe imagini de pe site-uri diferite, chiar si pe cele facute cu camera dar tot nu merge. Mentionez ca acum cateva zile puteam sa o schimb. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Salveaza intai imaginile in computerul tau si dupa aceea le copy si paste pe screen!
Ori, poate pozele sunt prea mari pentru cata memorie ti-a mai ramas pe telefon, ori poate au alt format, care nu-i compatibil cu telefonul.