| anonim_4396 a întrebat:

Buna de ce pe pagina de profil Facebook mie nu îmi mai apare sub poza de profil informația despre unde stau ce liceu am făcut etc acestea nu mai apar, îmi apare fotografiile și prieteni. De ce nu mai apare despre pe pagina mea și nici dacă dau la un prieten despre nu îmi apare.Din ce cauza? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

Intră la setări și trebuie să completezi câmpurile și apoi să le faci vizibile prietenilor.

| DarkGren a răspuns (pentru InVPent):

Am completat și tot nu apare ție îți apare? s-au au modificat ăștia de la Facebook profilul sa nu mai apară?