| Justdreams a întrebat:

De ce unora care intra pe facebook dupa telefon si posteaza ceva apare sub numele lor apare ora si langa apare "Near si orasul de unde sunt"? Vreau si la mine sa apara asa dar nu stiu ce trebuie sa fac. Dau funda! :*

4 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Când postezi ceva de pe telefon, dedesubt apare "mai multe"... de acolo alegi : locul, ora, starea ta.

| ihavenoidealel a răspuns:

Probabil trebuie sa ai gps-ul pornit happy

| Patricia13BlackCat a răspuns:

Conteaza daca facebook-u taue actualizat, poate si marca de telefon si ce ios/android ai.