| StevieGerrard a întrebat:

De ceva timp am o problema cu mouse-ul, mai exact merg doar clickurile si scroll-u, insa nu se misca sageata straight face. Am incercat trei mouse-uri da' tot fara rezultat. Are cineva idee cum sa remediez problema?

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Nu merge deloc sau merge frânat? Poate este din cauza suprafeţei pe care se deplasează sau poate viteza lui este setată la cea mai mică valoare. Încearcă cu un mouse care să-l legi prin USB, sau cu bluetooth. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in control panel undeva scrie mouse daca dai pe clasik view happy intra acolo si este o casuta whell acolo iti setezi scrollu fata spate seteazal la 3winking