| VORTEX a întrebat:

de ceva timp imi face probeme monitorul, cand apas butonul power se aprinde verde dar nu sta aprins cat sa se aprinda monitorul ci se stinge in 3 sec si dupa iar se aprinde si tot asa si nu se aprinde monitorul sad. si dupa multe restarturi la pc reusesc cu greu sa il fac sa se aprinda sad. Cum credeti ca pot rezolva problema? Multumesc

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să te lase monitorul. Mergi cu el la un service autorizat pentru verificare.
Pa, pa.