| Alexandruuu88 a întrebat:

De ceva vreme am o problema cu mouse-ul....joc destul de mult timp cs,mi am achizitionat steam recent.Dar de fiecare data cand se schimba harta nu mai merge mouse-ulsad trebuie sa inchid jocul si sa intru iar, ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| petreblog173 a răspuns:

De la mouse uite aici un mouse bun, ti-l recomand, il am si eu si merge super bine.si eu am avut o problema si dupa ce am schimbat mous-ul mi-a mers:
https://l.profitshare.ro/l/4147150

1 răspuns:
| Razvan1lol a răspuns:

Pai pot fi mai multe, ori de la soft, ori de la mouse ori de la joc. Mai intai verifica pe rand ceea ce ti-am spus big grin Setarile mouse-ului etc