| Vla2xD a întrebat:

de Craciun am primit un Nokia e71, dar, dupa vreo luna a inceput sa aiba momente cand se bloca si nu mai puteai face nimic cu el pana nu isi revenea. Dar, de cateva zile, nu se mai deschide. L-am incarcat dar tot nimic. Ce credeti ca are? Ati patit si voi asta?

Răspuns Câştigător
| Adrick a răspuns:

Am patit asa ceva, insa din pacate numai la servis trebuie de dus! happy cost in jurul la 50 ron! happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sorin96 a răspuns:

Habar nu am dar poate sa ma ajute cineva tot cu problema din asta am un e71 cand il bag la incarcat imi apare charging si apoi not charging o fi de la incarcator ca am mai invartit de el si a mers dar acum nu mai merge deloc