| Luuv a întrebat:

De curand, acum 3-4 zile am achizitionat un laptop Asus de la eMag.Mi se pare bun,am si vorbit cu cineva care se pricepe in acest domeniu, dar am observat ca tine cam putin bateria...maxim doua ore pe internet.Voi ce parere aveti despre el? Uitati-l : http://m.emag.ro/......DYRWSYBBM/

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi și cât ai vrea să țină?!? mai ales dacă te joci sau folosești programe ce pun hard-ul intens la lucru.
Mai poți umbla pe la setări, dar dacă mergi pe economie maximă de energie, unele programe vor merge cam „sacadat". Tu decizi cum îl „tunezi".

| K0sti a răspuns:

Pai e bine, sa vezi dupa o juma' de an, cand o tine 20 minute ce misto e!

| Dimitrik a răspuns:

Salut,
Este laptop ce te asteptai, loterie cu bateria big grin

| Luuv explică:

Am inteles, dar daca tine doar atat la pretul acesta este bine? Sau ar trebui sa iau alt model cu baterie cu mai multe celule?