| Jikakati a întrebat:

De curand am citit un articol pe internet despre jocul clash of clans si am aflat ca firma "Supercell" a castigat in jur de 800milioane de $din acest joc.
Ei bine m-am hotarat sa imi fac si eu un joc in genul acesta.Nu o sa fie exact la fel.
Intrebare mea este urmatoarea:Este cuneva dispus sa creeze impreuna cu mine un joc de genul acesta.Am vazut ca poate fi facut usor in unity3d.Am experienta cam 2 ani.
Va fi o echipa de max 5 persoane iar fiecare v-a lua un procent din castig.

Răspuns Câştigător
| Ion_Lucian_1945 a răspuns:

Am pagini pe facebook de peste + 100 k like-s și mă pot ocupa în mare parte de asta happy

13 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Intentia e buna, practica o sa fie foarte proasta. Cand incepi asa ceva trebuie sa ai deja multi bani ca sa ai in vedere si banii pe care trebuie sa ii dai pe reclame.

| sltlp a răspuns (pentru Ion_Lucian_1945):

Ehe, cu 100 nu faci nimic, crede-ma. TI-am zis, intentia e buna, dar cand o sa vedeti practica, o sa va darame. Si sa te pregatesti sa faci de alea cu accept termenii si licenta etc. ca sa nu ai surprize.

| andreimada a răspuns (pentru sltlp):

E vorba de o pagină de 129, 944 like-uri și am și alte pagini happy și sunt grupuri de publicitate. laughing ce surprize se pot intâmpina dacă nu pui terminii li licentă?

| sltlp a răspuns (pentru andreimada):

Nu am vazut ca ai zis 100k :)) intelesesem 100. So, asa mai ai sanse nitel. Ce se poate intampla? Poate sa vina cineva http://realbusiness.co.uk/......conditions adica altul de la alt joc, cum fac cei de la candy crush cel putin is pericol, sa te dea in judecata pentru ca ai furat X idee si ajungi nasol. E putin mai complicat la inceput.

| Jikakati explică (pentru andreimada):

Imi poti da pagina te rog?

| andreimada a răspuns (pentru Jikakati):

Normal că nu happy

| Jikakati explică (pentru andreimada):

Deci nu te bagi in proiectul asta?

| andreimada a răspuns (pentru Jikakati):

Nu iti dau nici o pagină dacă înțelegi ce spunwinking.
Eu imi pot face block fără tine dacă vrei să mă implic doar dacă îți dau pagina

| Jikakati explică (pentru andreimada):

Eu vreau sa pot da de tine intr-un fel.Un email ceva.....Nu te vreau doar pentru pagina.:/

| andreimada a răspuns (pentru Jikakati):

Madalin_bha@yahoo.com mă găsești pe messenger happy

| Jikakati explică (pentru andreimada):

Ti-am trimis un email

| Ion_Lucian_1945 a răspuns (pentru sltlp):

Am pagini pe facebook de peste + 100 k like-s și mă pot ocupa în mare parte de asta happy

| andreimada a răspuns:

Eu. Add me pe facebook https://www.facebook.com/m.andrei.29 Vorbim acolo. Am și eu câteva cunoștiințe la pc :*

| Ion_Lucian_1945 a răspuns:

Imi pare rau nu pot