| Sara2002 a întrebat:

De curand am cumparat un telefon Utok 351D Pearl™ si la inceput a mers bine, dar de la un timp nu mai incarca asa bine, iar acuma cand este la incarcat imi arata ca se incarca, dar bateria scade...

Va rog ajutati-ma dau funda happy

Răspuns Câştigător
| MoonWolf a răspuns:

Pai reseteazal, tine apasat pe butonul pe care il pornesti si dai rboot sau daca nu vrei sa risti dul la service sau uite asta http://www.androidro.ro/cum-resetez-un-telefon-sau-o-tableta-android/

1 răspuns:
| AlecuAlex a răspuns:

Eu am un utok350D si iti vb din propria experienta ca cu bateria acestui telefon nu e de"joaca" dar iti dau niste sf care pe mnw ma-u ajutat. in primul rand stinge toate aplicatiile...iar cand il lasi la incharcat inchidel de tot dar inainte se asta fai o incarcare completa adica cheltuie toata bateria si lasa-l la incarcat 1 noapte maxim.