| AntoSweet a întrebat:

De curand am descoperit o chestie interesanta la Instagram, asa ca am aplicat-o si mi-am facut multi urmaritori. Acum, vreau sa scot cel putin 1800 de persoane de la Following, adica cele pe care le urmaresc, dar ma blocheaza cam dupa 300 de persoane pe care le scot.
1) Cat dureaza acel bloc?
2) Daca eu as da unfollow cam dupa 2h de la ultimele 100 de persoane scoase deja, mi-ar mai da bloc? Adica sa dau tot la 2h unfollow tot la 100 de persoane odata nu la 300.
3) Nu sunt sigura ca 300 de persoane unfollowed e limita, deci care e? laughing))

1 răspuns:
| DonMoldo a răspuns:

Cauta pe Appstore,, insta unfollower'' si descarcati o aplicatie caracteristica. Am avut si eu apropae 5000 la fallowing si cu o aplicatie de genu aproape i-am scos pe toti in cateva ore.