| l3lackAngel a întrebat:

De curând am fost pusă în situaţia de alege: un Galaxy S3 sau un iPhone 4? Eu aş opta mai mult pentru S3, dar vreau să aud părerea voastră :-)

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 I9300/S III (64 GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2141%2C2069%2C169

Toate cele bune!

8 răspunsuri:
| Fidec a răspuns:

Nu sunt fan Samsung, insa dintre Samsung s3 si iphone 4, as alege clar s3. Daca poti si ai posibilitatea sa iti cumperi un 4s, daca nu poti ramane cu s3. Succes!

| Andrei9923 a răspuns:

Eu aş prefera Samsung S3 chiar daca si iphone4s e bun.

| onuticuta200312 a răspuns:

Clar Samsung Galaxy S3.Este mult mai performant decat iphone 4, pe langa asta asta este si mai mare.Nu iti recomand Iphone 4! Succes! Fundita?

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

S3, claaar

| Clantza a răspuns:

Daca vrei un telefon care sa aiba lag pana si-n meniu si sa-ti crape cand ti-e lumea mai draga ia-ti Samsung, daca vrei ceva care face ce vrei sa faca ia-ti iphone, simplu happy

| OnuOnulică a răspuns:

Ambele sunt modele foarte vechi. Eu nu sunt fan Samsung tocmai de aceeia îți recomand iPhone 4.

Răspuns utilizator avertizat
| Clantza a răspuns (pentru andrey1412):

Bullshit. Orice telefon cu android se va misca mult mai greu pentru ca androidul nu este la fel de bine optimizat ca iOS-ul. In plus, calitatea muzicii este mult mai buna pe iPhone, pe iOS ai mai multe aplicatii, multe exclusive, orice ai putea pune pe el se misca (din nou, iOS este optimizat mai bine, iar developerii se pot concentra la randul lor pentru a optimiza aplicatiile pe un anume tip de hardware fata de android unde dracu stie cat de diverse sunt piesele de pe telefoanele pe care este instalat). Dar acum depinde de fiecare, daca vrei si stii sa faci root pe android si sa-l customizezi dupa bunul plac, ia-ti galaxy, daca vrei sa folosesti telefonul si aplicatiile din store, si vrei un telefon pe care te poti baza ca merge, iPhone happy